Movies
Ratings
191
Man on the EdgeRated ★ 1.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 2.0
ChicagoRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 1.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
2012Rated ★ 2.0
Brokeback MountainRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 1.5
WantedRated ★ 1.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 1.5
Deep ImpactRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.5
JumanjiRated ★ 2.5