Series
Ratings
211- One Piece Season 1Rated ★ 3.0
- Ryu Ga Gotoku Powered by Nihon TouitsuRated ★ 4.0
- Wonder ManRated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 4.5
- Mercy for NoneRated ★ 2.0
- Try: A Miracle in UsRated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
- IronheartRated ★ 2.0
- TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
- Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 2.5
- Like a Dragon: YakuzaRated ★ 0.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0