Series
Ratings
122- The Art of SarahRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- Genie, Make a WishRated ★ 2.5
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
- World of Street Woman FighterRated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0

ToGetHerRated ★ 1.5- The Devil's PlanRated ★ 4.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 3.5- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
- Mask GirlRated ★ 3.0
- NewtopiaRated ★ 2.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5