Titles you rated
- Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 1.5