Titles you rated
- Animal Season 1Rated ★ 4.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
- Penguin TownRated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Years and YearsRated ★ 4.5- Our PlanetRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5