Series
Ratings
29- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
- Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- My DemonRated ★ 2.0
Good PartnerRated ★ 3.0- Mr. PlanktonRated ★ 2.0
- The TrunkRated ★ 1.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
- Melo MovieRated ★ 2.0
- Resident PlaybookRated ★ 3.0
- Good BoyRated ★ 2.0
- AemaRated ★ 2.5
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
- The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 1.5
- Beyond the BarRated ★ 3.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 5.0