Series
Ratings
72
Prison PlaybookRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 5.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
- Fairy CommiRated ★ 4.0
Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.5
GokusenRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 3.5
Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5- Sharp3Rated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0