Series
Ratings
13
You're My PetRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0
Kiss that KillsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5