Movies
Ratings
32
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.0- All for LoveRated ★ 5.0

Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0