Titles you rated
- Spirit FingersRated ★ 3.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- Mom's Friend's SonRated ★ 4.0
- Country DiariesRated ★ 3.5

The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 2.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.5
- Naked Korean HistoryRated ★ 3.5
- 성적을 부탁해: 티처스Rated ★ 2.5