Series
Ratings
11
Tonight is U-ShapedRated ★ 4.5
Penny DreadfulRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 1.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5- Lucky LouieRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0- Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 1.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 1.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0