Series
Ratings
19
Homeland Season 1Rated ★ 4.0- As You Stood ByRated ★ 2.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5- KarmaRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- NewtopiaRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
- My Sibling's RomanceRated ★ 4.0
- The BequeathedRated ★ 2.5
- Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5