Series
Ratings
154- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
- The ResidenceRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5- Love ScoutRated ★ 3.0
- Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 3.5
- Dream ProductionsRated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 3.5