Series
Ratings
70
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Ranma 1/2Rated ★ 3.5- The Sound of Your HeartRated ★ 2.0
Dragon BallRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 1.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5