Series
Ratings
73
SignalRated ★ 3.5
Gokusen Special 3Rated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0