Titles you rated
- Resident PlaybookRated ★ 2.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Melo MovieRated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Family by ChoiceRated ★ 2.0
- My DearestRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0- Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
- Pyramid GameRated ★ 2.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5- A Dance From AfarRated ★ 4.5

Shadow BeautyRated ★ 2.5
Good PartnerRated ★ 1.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5