Series
Ratings
88
The MandalorianRated ★ 4.5- Conspiracy in the CourtRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- AdolescenceRated ★ 5.0
- AsuraRated ★ 3.5
- Burn the House DownRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 1.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
- The WhirlwindRated ★ 3.0
- 짜장면 랩소디Rated ★ 4.0
- The BequeathedRated ★ 3.5
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
- Depp v HeardRated ★ 0.5
- Mask GirlRated ★ 3.5