Titles you rated

Innocent DefendantRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0