Series
Ratings
60
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5- The PeakRated ★ 4.5

My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The OriginalsRated ★ 2.0
The OriginalsRated ★ 3.0
The OriginalsRated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 2.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
GokusenRated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 2.5