Series
Ratings
201- Wedding ImpossibleRated ★ 1.5
- Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
- Battle of FatesRated ★ 2.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
- The Art of SarahRated ★ 3.5

The DealRated ★ 2.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5- The ManipulatedRated ★ 1.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Concrete MarketRated ★ 2.5
- CasheroRated ★ 2.5
- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 1.5