Series
Ratings
20
Oh My GhostRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 1.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0