Series
Ratings
10
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 5.0