Series
Ratings
31
Super CubRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 2.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0- Witch HuntRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 2.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 2.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
BrainRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0