Titles you rated
- Lovely RunnerRated ★ 3.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Again My LifeRated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0