Series
Ratings
31- NokideugzoneRated ★ 5.0
- Running ManRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 5.0
Somali and the Forest SpiritRated ★ 2.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.5
86Rated ★ 5.0
SK8 the InfinityRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 5.0
The 8th Son? Are You Kidding Me?Rated ★ 2.5
JormungandRated ★ 5.0
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 5.0
Deca-DenceRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0