Movies
Ratings
512
SoulRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5