Series
Ratings
19
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- How to Die a Better DeathRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5- Eyes of DawnRated ★ 4.0
The CravingsRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.0