Series
Ratings
216
It's NightRated ★ 2.0- KarmaRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Death's GameRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 4.0- Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.0
- Mask GirlRated ★ 3.0
- Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0- Green Mothers ClubRated ★ 3.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Hidden SingerRated ★ 4.0
- Noonas Over FlowersRated ★ 3.0
- Love Catcher 2Rated ★ 3.5
- Heart Signal Season 3Rated ★ 2.0
- Love CatcherRated ★ 3.5
- Witch HuntRated ★ 2.5