Series
Ratings
70
Slam DunkRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Wonderful DaysRated ★ 4.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0