Series
Ratings
140
Game of ThronesRated ★ 5.0
Blade ManRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 4.5
Loving YouRated ★ 3.5
IslandRated ★ 3.0
BossRated ★ 4.0- TomatoRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
What's Up FoxRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 4.0