Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5- DevsRated ★ 5.0

The ProducersRated ★ 4.5
Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
The Office Season 5Rated ★ 5.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5- Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0