Series
Ratings
90- Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 2.5
Pure in HeartRated ★ 4.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 4.0
Pure LoveRated ★ 3.5
Hello, God!Rated ★ 3.0
Family's HonorRated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.0
The Return of IljimaeRated ★ 2.0
MamaRated ★ 4.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.0
Precious FamilyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
The Princess's ManRated ★ 3.0