Series
Ratings
13
Liar GameRated ★ 4.5
Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.5
DEATH NOTERated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0