Series
Ratings
34
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0- The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0- Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Imjin War 1592Rated ★ 4.0

The ProducersRated ★ 3.5- Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0