Series
Ratings
97
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 4.0
The ClubhouseRated ★ 3.0- Our Game: LG TwinsRated ★ 3.0
Ace of Diamond Act IIRated ★ 3.0
Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 3.0
Ace of the DiamondRated ★ 3.0- Slow TrainRated ★ 2.0
- Hot SpotRated ★ 3.5
エンジンRated ★ 2.0- Melo MovieRated ★ 3.0
The Gift of Your HeartRated ★ 2.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
- AsuraRated ★ 4.0
- Umino HajimariRated ★ 3.0
- Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
TrespassersRated ★ 2.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.5
弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 2.0
10 Counts To The FutureRated ★ 2.0