Series
Ratings
75- Melo MovieRated ★ 3.0
- Love ScoutRated ★ 4.0
- A Clean SweepRated ★ 4.0
Toy Soldiers 2Rated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Toy SoldiersRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 4.0- One Dollar LawyerRated ★ 3.5
- Big MouthRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5- The First RespondersRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0- Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0- Money GameRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0- Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0