Titles you rated
- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Gakuen AliceRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5
- New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0
- The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
- The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0