Series
Ratings
31- TriggerRated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- The TyrantRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 2.5
- The AcolyteRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 2.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 3.5- Ms. MarvelRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.0- The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0