Titles you rated
Beethoven VirusRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 5.0
トリハダRated ★ 4.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.5
Mushi-ShiRated ★ 5.0
VeepRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Planet EarthRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
LostRated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 4.0