Titles you rated
- The Housekeeper Kuromi Won’t Forgive Rotten FamiliesRated ★ 2.0
- Until I Destroy My Husband's FamilyRated ★ 3.5
- Hell is Made of Good IntentionsRated ★ 2.0
- Kanpeki waifuni yoru kanpekina fukushūkeikakuRated ★ 1.5
Boys's AbyssRated ★ 1.5- The Art of SarahRated ★ 4.0
- Is It a Crime to Kill the One Who Took My Daughter’s Life?Rated ★ 1.0
- Warau SalesmanRated ★ 3.0
- Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
- Taxi Driver 2Rated ★ 4.5
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- Dear My Baby: Watashi ga Anata wo Shihai Suru MadeRated ★ 2.0
Taxi DriverRated ★ 4.0- Dear XRated ★ 4.5
- You and Everything ElseRated ★ 5.0
- Queen MantisRated ★ 3.5
- BITCH X RICH 2Rated ★ 2.5
- S LineRated ★ 2.5
- The Mocking LadyRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 4.0