Series
Ratings
31
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5- Blue TowerRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Angry MomRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0