Titles you rated
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- The Art of SarahRated ★ 4.5
- A Murder at the End of the WorldRated ★ 3.5
- Love to Hate YouRated ★ 3.0
- His & HersRated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
- Billionaires' BunkerRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
- Dark LegacyRated ★ 2.5
- La PalmaRated ★ 3.5
- Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
- Melo MovieRated ★ 2.5
- The Diamond HeistRated ★ 3.0
Love & DeathRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 4.0- The WhirlwindRated ★ 4.0
Hijack Season 1Rated ★ 2.5- Delightfully DeceitfulRated ★ 1.5