Series
Ratings
43
Smile, YouRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
The Path to GloryRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5