Series
Ratings
26
Sex EducationRated ★ 3.5
With YouRated ★ 5.0- 하지미지Rated ★ 2.0
Love O2ORated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0