Series
Ratings
259
Kaibutsu-kun SpecialRated ★ 3.0
The Quiz ShowRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 2.5
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 1.0
ハル〜総合商社の女〜Rated ★ 3.0
Our Dearest SakuraRated ★ 3.5
Nee Sensei, Shiranai No?Rated ★ 3.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.5- I Hear YouRated ★ 2.0
Find YourselfRated ★ 4.0- Accidentally in LoveRated ★ 2.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0- Love Playlist Season 4Rated ★ 3.5

Touch Your HeartRated ★ 2.0- New Journey to the West Season 7Rated ★ 5.0
- SuitsRated ★ 1.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0