Series
Ratings
186
Bayside ShakedownRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Dark WindsRated ★ 2.0
- The SonRated ★ 3.0
ピーナッツバターサンドウィッチRated ★ 1.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Around The TableRated ★ 3.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.5
Male Copywriter, Takes Paternity LeaveRated ★ 3.5
Tokyo SeimenjoRated ★ 2.5
Asobi AsobaseRated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
My High School BusinessRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5