Movies
Ratings
114
HauntersRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 2.5
The TransporterRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0- No Mercy for the RudeRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
CrankRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0