Series
Ratings
93
The Queen's GambitRated ★ 4.5- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Legal High SP 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 3.5