Series
Ratings
215- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.5- Handsome SiblingsRated ★ 3.5

Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
PlayerRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Your HonorRated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
The Return of the Condor HeroesRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0