Series
Ratings
21
MazinkaiserRated ★ 5.0- Salyers SpecialRated ★ 5.0
King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 5.0- Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0
- Hellsing UltimateRated ★ 4.0
Read or Die OVARated ★ 5.0- Slayers ExcellentRated ★ 5.0
Please Save My EarthRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0